Moravskoslezský a Olomoucký kraj
  • Plný úvazek
  • Krnov

Web Moravec Company

Do naší zavedené společnosti, která se specializuje na správu investičních bytů a správu společenství vlastníků, hledáme spolehlivého řemeslníka na IČO. Máte-li šikovné ruce, vlastní nářadí a prostor ve svém rozvrhu, přidejte se k nám a využijte své dovednosti u našich klientů.

Náplň práce:

Drobné opravy a údržbové práce, především:

Výměna baterií, opravy kohoutků a drobná instalatérská práce.

Drobné elektroinstalační práce, jako je výměna vypínačů či zásuvek.

Montáž elektrospotřebičů (pračka, myčka, sušička).

Vymalování pokojů, bytů a drobné nátěry.

Oprava poškozených stěn a stropů.

Další drobné opravy dle potřeb klientů.

Co vám nabízíme:

Pravidelné zakázky na IČO, ideální jako doplněk k vaší stávající činnosti.

Flexibilní pracovní dobu – pracujete podle svých možností, pro více klientů.

Zajištění dostatku práce – máme stálou klientelu.

Podpora od stabilní společnosti s dobrou pověstí, která vždy včas uhradí všechny vaše faktury.

Co požadujeme:

Zkušenosti v oboru řemesel (elektrikář, instalatér, zedník, tesař apod.).

Vlastní vybavení, nářadí a auto.

Spolehlivost, pečlivost a komunikativnost.

Možnost fakturace (práce na živnostenský list).

Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po zakázkách (Moravskoslezský kraj).

Spolupráce možná od 1. 10. 2024.

Pokud vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na email taptuchova@moraveccompany.cz., případně více informací na tel. čísle: 734 847 736.

Máte-li zájem o tuto pozici zašlete nám prosím životopis na e-mail: taptuchova@moraveccompany.cz.