Moravskoslezský a Olomoucký kraj
  • Plný úvazek
  • Krnov

Web Moravec Company

Jsme rodinná firma specializující se na správu nemovitostí, finanční služby a realitní činnost. Naším cílem je poskytovat spolehlivé a profesionální služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi. Díky našemu týmu se neustále rozvíjíme a hledáme nové kolegy, kteří by s námi chtěli růst a přispět k dalšímu úspěchu naší společnosti.

Do našeho kolektivu přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Back&Front office asistent.

Náplň práce:

Komunikace s nájemci: řešení jejich požadavků v souvislosti s pronájmem bytu.

Tvorba dodatků ke smlouvám: příprava a administrace dodatků k nájemním smlouvám. Zajištění, aby všechny dokumenty byly aktuální a v souladu s právními požadavky.

Administrativní podpora: zajišťování veškeré potřebné administrativy, včetně správy databází, evidence dokumentů, zpracování pošty a jiných kancelářských úkolů.

Spolupráce s ostatními odděleními: aktivní komunikace s ostatními kolegy v rámci společnosti, převážně s makléřem a technikem pro zajištění plynulého chodu kanceláře.

Kontrola bytů: provádění pravidelných kontrol bytových jednotek, zajištění jejich stavu a hlášení jakýchkoli závad. Komunikace s technikem a dalšími relevantními osobami pro zajištění oprav.

Co vám nabízíme:

Jistotu a zázemí stabilní a rozvíjející se firmy, po roce smlouvu na neurčito.
Firemní akce a teambuildingové aktivity.
Možnost částečně pracovat z domova (home office).
Flexibilní pracovní dobu (pevná a pružná část).
Příspěvek na stravování.

Co požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou, výhodou je obor administrativa, ekonomie.
Požadujeme pokročilou znalost MS Office (Word, Excel) a schopnost efektivně využívat všechny nástroje v praxi.
Schopnost samostatně organizovat práci, spravovat více úkolů současně a dodržovat termíny.
Důkladnost a přesnost při práci s dokumenty a při kontrole bytů.
Příjemná verbální i písemná komunikace, schopnost efektivně jednat s nájemci a kolegy.
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
Předchozí zkušenosti v administrativě nebo v oblasti správy nemovitostí jsou výhodou.
Trestní bezúhonnost.

Nástup: od 2. 1. 2024

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: taptuchova@moraveccompany.cz. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: 734 847 736.

Máte-li zájem o tuto pozici zašlete nám prosím životopis na e-mail: taptuchova@moraveccompany.cz.